Як правильно можна залити фундамент?

Найбільш важливим, мабуть, етапом при будівництві будинку стане фундамент. Для досягнення потрібних результатів, варто розібратися в технічних характеристиках всіх тих матеріалів, які використовуються для будівництва самого фундаменту …

З основними видами матеріалів для фундаменту, швидше за все, багато хто буде знайомі. Проте, варто ще раз розповісти про них.

Бетон. Він являє собою кам'яний матеріал, який отримують за допомогою змішування піску з в'язкої основою і функціональними добавками (це найчастіше щебінь, а також гравій). Як відмінний в'язкої речовини використовуватися може також і цемент. Останній являє собою склад з вапна, кремнеземних матеріалів, сюди ж ще додаються і самі різні смоли (фактично — органічний полімер).

Серед основних і найбільш значущих переваг бетону можна відзначити міцність. Також бетон відрізняється морозостійкістю і вологонепроникністю.

Звичайно при спорудженні різного роду монолітних основ сам бетон заливається в траншею, само собою, в рідкому вигляді. А ось при зведенні інших, збірних фундаментів уже використовуються бетонні блоки , їх зазвичай виготовляють на заводі.

Пісок. Представлений матеріал дуже часто використовують для створення необхідної піщаної подушки. Варто відзначити, що пісок також може використовуватися і в якості добавки. Подушку застосовують тільки тоді, коли є грунт пухкий: він не підходить для зведення надійного підстави.

Верхній шар грунту при цьому видаляють і практично повністю замінюють його піском. Сама товщина піщаного шару становить приблизно 50-60 см. Для представлених цілей використовують найчастіше крупнозерістий або ж середньозернистий пісок.

Дерево. Представлений матеріал використовується не тільки в якості основного будівельного: він відмінно служить і для допоміжних конструкцій. Наприклад, тільки з дерева виготовляють опалубку.

Серед головних достоїнств представленого матеріалу можна відзначити низьку вартість верб парі з неймовірною простотою застосування. Правда, саме по собі дерево не так вже й довговічне; воно ще й схильне процесам гниття.

Арматурна сталь. Для отримання максимально міцного, надійного і міцного фундаменту в бетон вплітають сталеву арматурну конструкцію. Вона виготовляється з спецсеток, гнучких металевих стрижнів. Довга і якісна служба забезпечена …

На gsa77.ru представлен большой выбор автобетононасосов. Проверенная техника по доступным ценам. Обращайтесь!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.