ЯК ЗНАЙТИ ГАРНОГО БУХГАЛТЕРА

Вибір фахівця будь-якого рівня на пов’язану з фінансами посаду вимагає дуже уважного підходу.

Через бухгалтерів проходять всі грошові потоки організації. Вони ведуть бухгалтерський і податковий облік, розраховують зарплату співробітників і роблять дуже багато інших основних функцій. Хороший працівник бухгалтерії завжди спостерігає за зміною в законі, пропонує способи оптимізації витрат.

Специфіка здібностей і знань

Виходячи з описаного вище зрозуміло, що претенденти на подібні вакансії повинні володіти набором конкретних якостей. Не має значення, кого ви хочете знайти, помічника бухгалтера або головбуха, щоб провести відбір гранично якісно, ​​необхідно чітко визначити основні здібності. Набір компетенцій змінюється в залежності від рівня посади. Подібний варіант дасть можливість дати точну оцінку кандидатам, які пройшли первинний відсів.

Відповідь на питання, як знайти бухгалтера, вам зможуть допомогти знайти наявні співробітники вашої бухгалтерії. Попросіть головбуха скласти портрет працівника, який повністю підходив би професійним і особистим вимогам. У вигляді заміни можна звернутися в кадрове агентство. Такі ж процеси там добре налагоджені і пошук не займає достатньо часу. А якщо вас цiкавить бухгалтерське обслуговування підприємств, звертайтесь на https://finintellect.com.ua/.

До важливих параметрах відбору відносяться:

  • утворення;
  • наявність дипломів, атестатів і сертифікатів про проходження додаткових курсів;
  • поради;
  • навик роботи на подібній позиції;
  • стаж і робочий час в будь-якій організації.

За допомогою таких критеріїв можна отримати пул претендентів, приблизно відповідних сказаного рівнем підготовки.

Далі слід приступати до оцінки специфічних здібностей і здібностей, важливих на вакантної посади. До них можна віднести знання порядку оподаткування в певній системі і відповідного законодавства, правил роботи наглядових органів, спеціального ПЗ та інших невидимих ​​моментів. Якщо вам необхідний бухгалтер, який прийме справи в короткі терміни, необхідно шукати співробітника, що містить навик роботи в системі обліку, що збігається або схожою з вашою.

Де знайти бухгалтера

На даний момент, досить затребуваний пошук співробітників на спеціальних сайтах. Там можна як розташувати опис вакансії у відкритому доступі, так і робити пропозиції претендентів, що відбираються по резюме. Також класично для залучення претендентів застосовують ЗМІ і послуги державної служби зайнятості.

Швидко обговорити питання з наймом працівника можна за допомогою відкритих і закритих баз резюме бухгалтерів і економістів. Доступ до них є у спеціальних агентств по вибору персоналу. Так, в кадровому агентстві HR-Profi в Петербурзі є відділ, що спеціалізується на пошуку бухгалтерів і економістів фінансових кадрів. Його співробітники регулярно актуалізують і поповнюють базу відповідних анкет.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Котлы отопления от компании Kotel PRO
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.