Товарна Біржа

СМЕ — Чиказька Товарна Біржа, за допомогою цього майданчика багато трейдерів щодня генерують значний прибуток. Однак робота на будь-якому ринку характеризується всілякими перевагами і недоліками, тому саме на цих аспектах сфокусуємо нашу увагу, для того щоб вирішити, чи варто взагалі зв’язуватися з СМЕ. А якщо вас цікавить товарна біржа, переходите за посиланням https://polonex.com.ua/.

Найвищий рівень ліквідності

Зрозуміло, першим, що кидається в очі, є ліквідність. Тільки зверніть увагу на торгові обсяги на ES, напевно більшість з вас будуть шоковані. Тим більше, що озброївшись належним кредитним плечем, можна заробити запаморочливі суми. Головне завдання трейдера — по максимуму вникнути в процес утворення ціни.

Надмірно значні обсяги торгів роблять розглянуті інструменти надзвичайно технічними. Закономірності руху вартості визначити не так вже й складно, оскільки маркетмейкери грають за всіма правилами. Насправді, така тенденція не викликає подиву, адже на цьому майданчику дилетантів немає.

Фіксована активність ф’ючерсів

Другою перевагою СМЕ вважається той факт, що ф’ючерси наділені певним терміном активності. В цілому, мова йде про діапазон 1-3 місяці. Таким чином, ви бачите, що тривалість торгівлі великих гравців також обмежена. Природно, що інституційні учасники, які подовгу утримують позиції, а після переходять на нові контракти, нікуди не пропадають. Однак в будь-якому випадку ф’ючерси рано чи пізно закриваються, тому навіть маркетмейкери змушені прощатися зі своїми позиціями.

Ця особливість дозволяє виробляти цілий комплекс ефективних стратегій, який можна активно використовувати в подальшому.

Можливість перекрити комісійний збір

Важко не відзначити той факт, що навіть незначний рух вартості, наприклад, 1 тик повністю покриє комісію. Особливо це важливий аспект для скальперів, адже якщо один тик становить 12,5 $, а комісія 6 $, то в результаті ми отримуємо дуже непоганий дохід.

У процесі торгівлі на даному майданчику, кожен зможе для себе визначити безліч формацій, на яких можна закривати позицію на 3 тиках, в той час як гарантований прибуток близько 10 тиків. Особливу увагу слід приділити валютній парі євро / долар, тим не менш, варто пам’ятати, що і стопи з цього активу більш істотні.

Кілька слів про недоліки

Що стосується негативних сторін трейдингу, то їх не так вже й багато. Основним мінусом є той факт, що кількість брокерських фірм вельми обмежена. Як наслідок, компанії, що надають доступ до даної майданчику, можуть накручувати комісію.

Ще одним недоліком вважається вкрай обмежений вибір платформ для трейдингу. Зрозуміло, що на Заході проблем з вибором програмного забезпечення не існує. З урахуванням нинішніх реалій, найкраще буде зупинитися на платформі volfix. Розробники створили найбільш ефективний софт, який дозволяє не тільки аналізувати котирування, але і здійснювати угоди безпосередньо з вікна ордерів. Протягом тривалого відрізка часу програма була придатна виключно для Трейдіг на демо-рахунку.

Ну і нарешті, останній мінус роботи на СМЕ — необхідність мати в своєму розпорядженні значний початковий капітал. Переважна більшість інвесторів починають торгівлю з 1000 доларів, насправді, для досягнення значних результатів цього недостатньо. Говорити про дійсно прибутковому трейдингу можна тільки в тому випадку, якщо ви маєте в своєму розпорядженні депозитом в розмірі 5-10 тисяч доларів.

Сьогодні ви зможете без зусиль відшукати в мережі безліч інформативних відео, які проллють світло на основні моменти трейдингу, також можна відстежувати торгівлю найбільш успішних інвесторів за допомогою платформи volfix.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Котлы отопления от компании Kotel PRO
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.